Katalog

Servis

Na veškeré nabízené zboží je zajištěn kvlitní záruční i pozáruční servis. Kontaktní adresa autorizovaného servisu je uvedena na záručním listu dodaném s objednaným zbožím (u kočárků a autosedaček).

Při případné opravě (pokud nejste z ČB) je možné výrobek zaslat i přímo do servisního střediska. Firma se snaží o maximální rychlost při vyřizování oprav. V případě zájmu ze strany zákazníka je po telefonické dohodě možná oprava přímo v servisním středisku, po dohodě ve většině případů na počkání (platí pro výrobky firmy Baby point, X-Lander, Navington, TFK, NewBuddy, BeSafe). Při řešení opravy musí být přiloženy veškeré potřebné doklady. V servisním středisku je také možné se informovat při potřebě dodání náhradních dílů.

Adresa servisního střediska pro výrobky Baby point, X-Lander, NewBuddy, Navington, TFK, BeSafe :

Baby point servis, Konětopy 62, 262 31 Milín, 777 334 234 (servis), servis@babypoint.eu, po tel. dohodě po - čt 7,00 - 16,00, pá 7,00 - 13,00 hod.

U ostatních značek zboží je servis uveden také v přiloženém záručním listu výrobku nebo je možné se e-mailem informovat na adresu servisu konkrétního výrobku.

Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com