Katalog

Servis

Na veškeré nabízené zboží zajišťujeme kvalitní záruční i pozáruční servis. Pokud je to pro zákazníka vhodnější (např. nejste z ČB), je možné si po domluvě zaslat záruční opravu i přímo do příslušného servisního střediska dané značky.  Kontaktní adresa autorizovaného servisu je uvedena na záručním listu dodaném s objednaným zbožím (u kočárků a autosedaček).

Servis se snaží o maximální rychlost při vyřizování oprav. V případě zájmu ze strany zákazníka je po telefonické dohodě možná oprava i přímo v servisním středisku, po dohodě ve většině případů na počkání (platí pro výrobky firmy Baby point, X-Lander, Navington, TFK, NewBuddy, BeSafe, Joie). Při řešení opravy musí být přiloženy veškeré potřebné doklady. V servisním středisku je také možné se informovat při potřebě dodání náhradních dílů.

Adresa servisního střediska pro výrobky Baby point, X-Lander, NewBuddy, Navington, TFK, BeSafe, Joie:

Baby point servis, Konětopy 62, 262 31 Milín, 777 334 234 (servis), servis@babypoint.eu, po tel. dohodě po - čt 7,00 - 16,00, pá 7,00 - 13,00 hod.

U ostatních značek zboží je servis uveden také v přiloženém záručním listu výrobku nebo je možné se e-mailem informovat na adresu servisu konkrétního výrobku.

Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com