Katalog

Shop

insert_Watercolor_Day__4.jpg

Vložky bambus

Měkká a na dotek jemná bambusová vložka je dokonalým doplňkem sportovního kočárku. Certifikovaná bambusová látka OEKO-TEX 100 je mimořádně příjemná pro pokožku dítěte a odvádí vlhkost lépe než bavlna. Bambusová příze má jako jediná přírodní antifungální a antialergické vlastnosti.
Univerzální tvar vložky do kočárku se hodí ke všem sedadlům kočárků X-lander a většině kočárků dostupných na trhu. Ekokůže ve spodní části vložky chrání toto místo před špínou od bot.

Bambusová vložka je z jedné strany vyrobena ze 100% přírodní bambusové příze. Druhá strana je vyrobená z příjemné velurové látky Velvet. Obě látky splňují náročnou normu OEKOTEX 100, která je vyžadována u vysoce kvalitních dětských výrobků. Uvnitř je měkká, hypoalergenní výplň. Vložka do kočárku je měkká a mimořádně příjemná na dotek s pokožkou, čímž chrání jemnou pokožku dítěte. Kromě toho chrání čalounění vozíku před nečistotami. Má snadno čistitelný materiál na místě vystaveném nečistotám z bot. Třístupňové otvory ve vložce umožňují, aby pásy skrz ni dokonale procházely ve vyhovující výšce. Má další upevňovací druky, které udržují vložku na svém místě a zabraňují jejímu sklouznutí nebo zkroucení.

Délka: 83 cm  |  Šířka: 30 cm

Celkem nalezeno 2 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com