Katalog

Shop

airflow_xx.jpg

Vložky Airflow

Maximální komfort pro vaše dítě v autosedačce. Značka Voksi® je známá vývojem a výrobou produktů pro děti již více než 30 let. Její produkty se vyznačují inovativním funkcemi a s použitím vysoce kvalitních materiálů. Nejnovější Voksi® produkt je vložka Voksi® Airflow liner. Díky prodyšnosti a vzdušnosti této vložky je dítěti poskytnuto komfortní prostředí při cestování v autosedačce.
Top vložka se vzdušnými 3D oky, prodyšnou vrstvou absorbující vlhkost a rychleschnoucí materiál. Tato prodyšná vložka disponující vrstvou z 3D ok dává vašemu dítěti excelentní vzdušný komfort a eliminuje pocení když sedí v autosedačce. Především v horkých letních dnech je Airflow liner preventivním opatřením proti pocení na cestách vozidlem. Díky ní se dítě, cestující v autosedačce méně potí a zůstává suché a svěží.
Tato velmi komfortní prodyšná vložka Airflow liner se hodí do různých typů autosedaček, může být použita jak v autosedačce pro novorozence tak v pokračující pro batolata. Je vhodná pro každodenní využití.
Zkontrolováno crash testem pro bezpečí vašeho dítěte. Vložka Voksi® Airflow liner splnila crash test v kombinace s autosedačkami BeSafe.

materiály:
všechny části vložky Voksi® Airflow liner jsou certifikované Oeko-Tex® Standard 100, třída I, což potvrzuje, že použité materiály neobsahují žádné nebezpečné chemické látky ani nepovolené substance. Oeko-Tex je nezávislý testovací a certifikační systém pro textilní meziprodukty a konečné výrobky ve všech fázích výroby. Při výběru produktu vyrobeného z materiálů certifikovaných společností Oeko-Tex si jako rodič můžete být jist, že je jeho dítě je obklopené nezávadnými materiály, které neobsahují nebezpečné látky nebo škodlivé chemické látky.
technické informace
praní:
použijte neutrální prací prostředek bez bělících účinků, perte na 40°C a co nejméně: tento produkt není nutné prát často díky vzduchovým okům

klíčové vlastnosti:

Celkem nalezeno 2 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com