Katalog

Shop

7948.jpg

TFK - kočárky Twin trail

Značka Trends for Kids Klokan je známá svou kvalitou již od roku 1997.
S příchodem miminka život začíná. Je nutné změnit spoustu zažitých věcí a v mnohém se miminku přizpůsobit. Společnost TFK se snaží o to, aby rodinu dosavadní zájmy a koníčky spojovaly, ať už aktivním či pasivním odpočinkem. Již vice než 20 let TFK pracuje na tom, aby rodiče mohli svůj čas sdílet i s miminkem. Díky letitým zkušenostem vyrábí a inovuje dětské kočárky pro outdoorové a sportovní využití. S hrdostí vám s můžeme představit výsledky jejich práce, kolekci kočárků řady Trail, Sport, Adventure a DOT, které přesně splňují přísná kritéria TFK jako např. bezpečnost, spolehlivost, dlouhá životnost, perfektní doplňky, elegantní design.
Nejdůležitější v životě je objevovat svět se svými dětmi - život začíná venku.

kočárek Twin Trail

Je plnohodnotným následovníkem kočárku Twinner Lite.

Při inovacích jsme se zaměřili na rozšíření manipulačních schopností, bezpečnosti a pohodlí. Upravili jsme sportovní sedák, tak že se miminka budou při jízdě cítit ještě pohodlněji. Vyměnili jsme kolečka za ecco komorová, která nabízejí plnohodnotný komfort jako nafukovací. Skvěle doprovodí každého rodiče při jeho putování.

Kočárky z řady Trail mají všechny skvělé vlastnosti jako kočárky Adventure, ale navíc je zde kladen důraz na hmotnost. Ta byla zredukována díky použití karbonových dílů na konstrukci, při zachování nosnosti kočárku 34 kg! Nově jsou použita ECO komorová kolečka (patent solight ecco®), ta si zachovávají benefity nafukovacích koleček, avšak na rozdíl od nich jsou zcela bezúdržbová a bez rizika píchnutí. Ani zde nechybí kotoučové brzdy Weber německé výroby.

klíčové vlastnosti:

Celkem nalezeno 2 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com