Katalog

Shop

adventura.jpg

TFK - kočárky Adventure

Značka Trends for Kids Klokan je známá svou kvalitou již od roku 1997.
S příchodem miminka život začíná. Je nutné změnit spoustu zažitých věcí a v mnohém se miminku přizpůsobit. Společnost TFK se snaží o to, aby rodinu dosavadní zájmy a koníčky spojovaly, ať aktivním či pasivním odpočinkem. Již vice než 20 let TFK pracuje na tom, aby rodiče mohli svůj čas sdílet i s miminkem. Díky letitým zkušenostem vyrábí a inovuje dětské kočárky pro outdoorové a sportovní využití. S hrdostí vám s můžeme představit výsledky jejich práce, kolekci kočárků řady Trail, Sport, Adventure a DOT, které přesně splňují přísná kritéria TFK jako např. bezpečnost, spolehlivost, dlouhá životnost, perfektní doplňky, elegantní design.
Nejdůležitější v životě je objevovat svět se svými dětmi - život začíná venku.

Joggster Adventure
Tříkolový „drsňák", který zdolá všední i nevšední terén a splní i ty nejvyšší nároky každé maminky. Vyniká perfektními manipulačními vlastnostmi. Snadno se adaptuje na změnu podmínek i prostředí. Všechna kola mají stejný rozměr a tím poskytují miminku pohodlí při cestování a lepší průjezd terénem. Přední kolo je otočné a opatřené aretací. Perfektní ruční brzda podporuje bezpečnou jízdu.

Modely z řady Adventure byly a jsou známé svou spolehlivostí, skvělými manipulačními vlastnostmi a všestranností. Rozhodně vás nezklamou na pěšinkách ani mimo vyšlapané cesty. V nové, modernizované verzi se těší na každý kilometr, při kterém vám budou nápomocny. Standardem jsou mnoha lety prověřené kotoučové brzdy Weber, nebo nově vysoce kvalitní pláště Schwalbe, oboje vyráběné v německu.

klíčové vlastnosti:

nosnost 34 kg
schváleno dle EN 1888:2012; testováno TÜV GS
Celkem nalezeno 1 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com