Katalog

Shop

monperi_eco.jpg

Plenky jednorázové ECO

MonPeri pleny ECO comfort
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské plenky, jsou vyrobeny z trvale udržitelných, evnironmentálně šetrných zdrojů. Buničina v plenkách pochází z šetrně obhospodařovatelných lesů (FSC). Neobsahují chlor, parfemaci, latex ani ftaláty. Běleny metodou TCF. Díky jedinečnému 3D designu, napomáhají ke správnému postavení kyčlí děťátka. Jemné elastické manžety a pevné lepící pásky se suchým zipem, se perfektně přizpůsobí a nebrání dětem v pohybu. Dvojité gumičky kolem nožiček udrží obsah plenky a neškrtí. Indikátor vlhkosti napoví rodičům, kdy je čas na výměnu plenky.
1 - Komfortní pružný bederní pásek
- pevně přilne k zádům dítěte, zabraňuje úniku obsahu pleny
2 - Ultra prodyšná tkanina se vzdušnými kanálky
- chrání citlivou dětskou pokožku před podrážděním a vyrážkou
- perforovaná vrstva efektivně a rovnoměrně rozvádí moč a snižuje možnost jejího zpětného průtoku, umožňuje cirkulaci vzduchu uvnitř pleny
3 - Super-absorpční systém
- okamžitě odvádí vlhkost od pokožky dítěte a tím ji zachovává suchou
- SAP (BASF - Německo) vytváří prostředí s nízkou úrovní kyselosti, zabraňuje růstu bakterií a neutralizuje hlavní složky které přispívají ke vzniku zápachu
4 - Měkké manžety kolem nožiček s ochranou proti protečení
- poskytují maximální komfort při pohybu dítěte
5 - Přírodní materiály
- buničina (certifikát FSC - světový systém certifikace lesů)
6 - Indikátor vlhkosti
- informuje rodiče, že je potřeba plenku vyměnit

složení:
vnější vrstva: netkaná textilie vyrobená kombinací technologií spunbond, hydrofilní a za tepla válcovaná netkaná textilie
Absorpční jádro: dvakrát čechraná buničina - TCF, 100% bez chlóru.
SAP - Superabsorpční polymer
Spodní vrstva: netkaná textilie (Non-Woven)
měkké lepící pásky se suchým zipem

6 důvodů, proč používat dětské plenky MonPeri Eco Comfort
1. Certifikáty kvality - vVíce než 70% pleny MonPeri je vyrobeno z kvalitních,  environmentálně šetrných materiálů. Plenky jsou běleny bez použití chloru -TCF (totally chloriny free), kvalitní buničina s certifikací FSC. Plenky jsou testovány a cetifikovány českým zdravotnickým ústavem- SZÚ.
Díky vysoké kvalitě jsme splnili veškeré náležitosti a naše výrobky tak můžete nalézt v mnoha českých nemocnicích.
2. Už žádné vyrážky! - MonPeri plenky jsou díky použitým materiálům hypoalergenní, a tudíž nevedou k žádnému druhu vyrážky ani u citlivé pokožky.
3. Jednoduchá manipulace - ke snadné manipulaci s plenkou pomáhá 3D design, kvalitní dvojité gumičky, pružný bederní pás, indikátor vlhkosti a suchý zip.
4. Ekologické složení plen - neparfémované, běleno bez použití chloru (TCF).
Buničina s certifikací FSC. Vyrobeno bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydu a ftalátů. Složení: netkané textilie, buničina, elasten (Creora), SAP (BASF) a LDPE.
5. Nový absorpční systém - okamžitě odvádí vlhkost od pokožky dítěte a tím ji zachovává suchou. Dostatečná vrstva buničiny se rozkládá po celé ploše plenky.
SAP (BASF - Německo) vytváří prostředí s nízkou úrovní kyselosti, zabraňuje růstu bakterií a neutralizuje hlavní složky přispívající ke vzniku zápachu.
6. Funkční složení - plena MonPeri je tenká a měkká. Spodní vrstva pomáhá chránit vaše dítě, zatímco absorpční jádro okamžitě odvádí vlhkost pryč od citlivé pokožky. Jemné elastické manžety, pružný bederní pás a široké lepicí pásky se suchým zipem, se perfektně přizpůsobí a nebrání dětem v pohybu. Dvojité boční gumičky obejmou nohy dítěte, a tak zabrání nežádoucímu úniku obsahu plenky.

Celkem nalezeno 4 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com