Katalog

Shop

385.jpg

Plenky Bambino Mio

Stále více rodičů se dnes rozhoduje pro látkové pleny, které považují za nejlepší způsob péče o své dítě. Říká se jim vícekrát použitelné, látkové, prací, opravdové, funkční nebo také bavlněné plenky. Bez ohledu na název jde o moderní, ekologickou alternativu k jednorázovým plenkám.
Značka Bambino Mio je založená na hodnotách, které přinášeji kvalitu, pohodlí, maximální funkčnost a v neposlední řadě také styl. To je spolu s neustálým zlepšováním hlavním důvodem, proč tvrdíme, že nabízíme ty nejlepší plenkové systémy, které jsou na trhu dostupné.

Začátek s Bambino Mio je snadnější než si představujete. Podle váhy dítěte si vyberete správnou velikost. V případě nákupu před narozením dítěte, zvolte velikost novorozeneckou. Pak si zvolte způsob nákupu. Můžete nakoupit v sadách a nebo jednotlivé části systému.

Kolik plenek budu potřebovat?

Počet plenek, které budete potřebovat, bude záviset na tom, jak často budete plenky prát. Normálně se plenky perou v průměru každý třetí den. Kalhotky vyměňujete jen tehdy, když jsou znečištěné. V tomto případě budete potřebovat:

Uvědomte si, prosím, že potřeby rodičů i dětí jsou různé a tudíž právě Vy můžete v závislosti na okolnostech potřebovat plenek a nebo plenkových kalhotek více a nebo méně. Kromě této základní výbavy Vám péči o dítě usnadní celá řada dalších doplňků.

Celkem nalezeno 15 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com