Katalog

Shop

7526_001.jpg

Plavky kojenecké

Splash & Fun
Nová kolekce od německé společnosti Lässig, která je lídrem ve výrobě doplňků pro děti a jejich rodiče. Lässig nyní přichází s kolekcí plavek a doplňků, které se opět řadí mezi top produkty. Lässig se zaměřuje na maximální funkčnost svých výrobků a věnuje se i těm nejmenším detailům. Splash & Fun je unikátní kombinací patentovaných materiálů a způsobů provedení, které nenaleznete nikde jinde.

swim diaper
Komfort především - žádné vnitřní prošívání, které by mohlo v kontaktu s pokožkou dítě obtěžovat. Veškeré švy jsou nahrazeny tavenými spoji pro maximální pohodlí.
Patentované materiály - LÄSSIG jako jediný využívá pro své plavky technologii, díky které plavky skutečně odvádí nečistoty z dosahu pokožky dítěte. Ostatní výrobci používají materiál, který vlhkost vsákne a ta poté zůstává na vnitřní straně plavek, a tedy v kontaktu s pokožkou, což má za následek vznik opruzenin. LÄSSIG odvede nečistoty mimo vnitřní stranu plavek, a ty tak nezůstávají v kontaktu s pokožkou dítěte.
Bezstarostná zábava při koupání - v kombinaci s opalovacím krémem, tričkem a pokrývkou hlavy z kolekce LÄSSIG Splash & Fun si můžete užít koupání bez starostí.

klíčové znaky:

Snap swim diaper

Požadavek na velikost prosím udejte při objednávce do poznámky v závěrečném objednávkovém formuláři. U plavek, u kterých je uvedena velikost, lze objednat pouze v této velikosti.

Celkem nalezeno 13 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com