Katalog

Shop

transfer_2.jpg

Přepravní tašky BeSafe

S touto dětskou přenosovou taškou BeSafe vytváří zcela novou kategorii produktů, z auta rovnou domů bez probuzení dítěte.
Všichni rodiče znají tento boj: Jak vyndat své dítě z autosedačky, když spinká tak aby se neprobudilo. Protože se vždycky probudí. Řešení, které jste všichni hledali je náš nový iZi Transfer. Tato přenosová taška vám umožňuje plynule vložit dítě z kočárku do autosedačky ve vozidle a pak jej z autosedačky vyndat a donést domů, bez probuzení. Je navržena tak, aby se přizpůsobila a podporovala přirozený tvar dítěte a umožňuje jeho přenos bez změny spánkové pozice. Produkt iZi Transfer je vhodná i pro rodiče, kteří žijí ve městech a v menších bytech a nemusí mít nutně místo pro autosedačku ve svém domě nebo mají autosedačku, kterou nelze z auta snadno vyjmout. Produkt je konstruován tak, aby poskytoval oporu hlavě, krku, zádům, spodní části a pod stehny dítěte a aby napodoboval přirozenou polohu dítěte. V rámci našeho rozsáhlého testování používání jsme zjistili, že rodiče našli tento způsob nošení spícího dítěte mnohem „přátelštější k dětem, než při standardním nošení.
Testování bezpečnosti a trvanlivosti.
Jelikož zatím na trhu nejsou žádné takové produkty jako iZi Transfer, neexistují žádné formální schvalovací normy. Provedli jsme však bezpečnostní testovací program prostřednictvím TÜV v Německu, ve kterém jsme testovali pevnost iZi Transfer podle příslušné normy pro dětské postýlky (EN 1466):
Mělo by být možné nést hmotnost 9 kg s jedním úchytem, aniž by došlo k poškození švů.
Testování těžkých cyklů 15 000 cyklů volného pádu s 9 kilovou vnitřní zátěží, dále je iZi Transfer testován crash testem, při nárazových rychlostech 64 km / h v renomovaném německém zkušebním ústavu. Kromě toho jsme testovali prodyšnost látky podle požadavků matrace. Vyvinuto ve spolupráci s fyzioterapeuty. Hodnocení bezpečnosti pomocí TÜV. Speciální kombinace materiálů z TENCEL ™, síťoviny, lnu a bavlny.
použití:
testy:

Celkem nalezeno 2 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com