Katalog

Shop

beltupp_pas_dite.jpg

Přídavný pás

BeltUpp je komfortní a stabilizační pás pro děti v dětských autosedačkách.
Pokud dítě v autosedačce spí (cestuje) tak, že se předklání ze sedačky, bezpečnost je dramaticky snížena. BeltUpp pás pomáhá zlepšit sezení dítěte v autosedačce právě v těchto momentech, zejména během spánku.
BeltUpp pás napravuje pozici sezení v autosedačce, tím zlepšuje komfort a zvyšuje bezpečnost. Lepší pozice v autosedačce i během spaní navrací bezpečnost sedačky na vysokou úroveň. Lepší sezení zajistí vyšší komfort - BeltUpp zlepší pohodlí a eliminuje předklánění v autosedačce.
Je určen pro autosedačky kategorie II, tzn. pro děti 15 - 25 kg. Tento typ autosedaček je zpravidla součástí rozsahu 15 - 36 kg, tedy cca od 3 - 12 let.
Použití pásu BeltUpp pro uvedený typ autosedačky je možné za předpokladu, že vodící třmeny pásu v hlavovce jsou uzavřeného typu (většina sedaček na trhu).
Jednoduchá příprava a snadné použití pásu dělá BeltUpp skvělým pomocníkem na cesty autem.
BeltUpp svým pojetím pomáhá dítěti setrvat v optimální poloze uvnitř autosedačky a zachovává tak bezpečnostní charakteristiku sedačky například při prudkém vyhýbacím manévru, nárazu, ale i při běžném cestování.

banner

https://www.youtube.com/watch?v=XKW57kBLH_c

Celkem nalezeno 1 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com