Katalog

Shop

X_Move_Grey.jpg

Kočárky X-Lander

X-Lander - tradiční značka kočárků s více než desetiletým působením na trhu. Modely X-lander vždy patřily a patří mezi kočárky vhodné pro pohodlné cestování po nezpevněném terénu. S postupným prosazováním na západoevropských trzích se do nabídky zařadily i atraktivní modely pro cestování městskou džunglí. V letech 2012 až 2015 získala značka X-lander třikrát ocenění Česká Máma pro nejoblíbenější značku kočárků v České republice dle hlasování uživatelů.

Kočárky X-Lander jsou rozděleny na 2 části - Outdoor a Urban.

Kolekce Outdoor je pro rodiče, kteří si nejlépe odpočinou při procházkách v přírodě a v pohybu. Kočárky v této řadě jsou pevné, odolné a velmi pohodlné. Poradí si s každým povrchem v kteroukoliv denní dobu. Do této řady náleží X-Lander X-Move, XA a X-Run.

Kolekce Urban je navržena speciálně pro ty rodiče, kteří milují městské prostředí a převážně se pohybují tam. Ovladatelnost těchto kočárků je perfektní v městském prostředí, kočárky jsou velmi lehké, dobře ovladatelné a s výrazným designem - X-Cite, X-Pulse, X-Fit.

Dokoupit je možné i celou řadu doplňků.

X-Lander - X-Move X-Lander - X-Move X-Lander - X-Run X-Lander - X-Run X-Lander - X-Pulse X-Lander - X-Pulse X-Lander - X-Cite X-Lander - X-Cite X-Lander - korby X-Pram X-Lander - korby X-Pram X-Lander - korby Light X-Lander - korby Light X-Lander - zvýhodněné 2V1 X-Lander - zvýhodněné 2V1 X-Lander - zvýhodněné 3V1 X-Lander - zvýhodněné 3V1 X-Lander - adaptéry na korbu X-Lander - adaptéry na korbu X-Lander - adapter autosedačka X-Lander - adapter autosedačka X-Lander - vložky X-Pad X-Lander - vložky X-Pad X-Lander - tašky X-Lander - tašky X-Lander - tašky universal X-Lander - tašky universal X-Lander - batohy X-Venture X-Lander - batohy X-Venture X-Lander - rukávníky X-Lander - rukávníky X-Lander - sluneční clony X-Lander - sluneční clony X-Lander - pláštěnky X-Lander - pláštěnky X-Lander - držák lahve X-Lander - držák lahve X-Lander - obaly na kola X-Lander - obaly na kola X-Lander - stupátko X-Lander - stupátko
Celkem nalezeno 0 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com