Katalog

Shop

x_jive_lifestyle_1024_05.jpg

Kočárky X-Jive

X-JIVE je víceúčelový kočárek, který může dítě používat dokud nedosáhne hmotnosti 22 kg. Zatížení odpovídá EN 1888-2: 2018. Víme, jak těžké je jít s dětmi na nákupy, když máte k dispozici jen dvě ruce. Proto jsme se postarali o to, aby se tento kočárek dal složit bez větší námahy. Není třeba uvolňovat zámek nebo skládat podvozek druhou rukou!
A to nejsou jediná zjednodušení, která jsme zavedli. Kola s ložisky a dobře vyváženým těžištěm umožňují kočárku plynulý pohyb a jeho manévrování nevyžaduje úsilí. Ať už se jedná o výlet do města nebo o výlety – kočárek máte zcela pod kontrolou. A vaše dítě se cítí bezpečně a pohodlně.
Díky jednoduchému systému skládání a rozkládání můžete kočárek snadno složit do kufru. Tuto funkčnost využijete také při umístění v bytě nebo před výtahem. Ve složeném stavu bez koleček jsou jeho rozměry 63 × 46 × 31 cm.
Kočárek můžete složit pomocí příslušných tlačítek. Chcete-li složit podvozek, stiskněte tlačítko a nasměrujte rukojeť dolů – dokud aretační zámek nezapadne. Chcete-li vyjmout kola, stiskněte tlačítko a vysuňte je z osy.
Vlastnosti kočárku X-JIVE
Celkem nalezeno 3 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com