Katalog

Shop

vintage_01h.jpg.big.jpg

Kočárky Vintage Soft

Stylový kočárek ušitý z italské kůže, v moderním konceptu českého designu, představuje nejkvalitnější kočárek ve své kategorii.
Prostorná hluboká korba z italské kůže včetně nánožníku se rozepíná pomocí zipů po bocích korbičky tak, že ho nemusíte vůbec sundávat. Vanička má na dně korby regulovatelné odvětrávání. Podložka vaničky je z kokosového vlákna, které je antibakteriální, přírodní materiál. Díky diskrétně skrytému úchytu ve stříšce zdvihnete celou vaničku.
Kočárek disponuje také dokonalým zavětrováním s okénkem a poskytuje skvělý úkryt miminku před nepřízní počasí (silný vítr, vánice apod.). Vnitřní polstrování hluboké korby je z  pratelné textilie, které lze vyzipovat.
Sportovní nástavba v kombinaci: italská kůže a retro látka odolná vodě zaujme na první pohled. Sportovní nástavba je dobře skladná a hlavně lehká. Korpus zádové opěrky má kvalitní polstrování, které zajistí miminku komfort. Na zadní části opěrky zad je umístěna silikonová síťka pro drobné věci. Boudičku sporťáku lze překlopit dopředu tak, že vytvoří dokonalé krytí před sluncem nebo větrem. Sporťák je polohovatelný do úplného lehu, má plastové polohování nožiček s možností prodloužení. Součástí sporťáku je i nánožník. Nasazení sportovní nástavby lze provést po i proti směru jízdy.
Hliníkový podvozek je dostatečně odpružený a umožňuje tak i jízdu v menším terénu.
Kočárek Vintage Soft má gelové kolečka opatřená ložisky. Podvozek má centrální brzdu pro zabrždění a rukojeť kočárku je rovněž ušita z kvalitní italské kůže.
V kožené tašce ke kočárku střihem tvořenou v retro podobu najdete potřebné doplňky - kšíry do hluboké korby, univerzální pláštěnku, moskytiéru a přebalovací podložku.
Na podvozku je zavěšen poměrně prostorný, látkový košík.
Podvozek kočárku
Hluboký kočárek
Sportovní kočárek - nástavba
Set 2v1  kombinovaný kočárek Jasmine Camino Vintage:

Technické parametry
Váha hluboké korby: 5,6 kg
Váha sportovní korby: 5 kg
Váha konstrukce s koly: 9,3 kg
Vnitřní délka hluboké korby: 78 cm
Vnitřní šířka hluboké korby: 35 cm
Vnitřní výška hluboké korby: 22 cm
Délka kočárku: 110 cm
Nastavitelné madlo kočárku: od 74 cm - 106 cm
Délka konstrukce - poskládané: 73 cm
Výška konstrukce - poskládané: 34 cm (s koly) 28 cm (bez kol)
Šířka konstrukce: 50 cm
šířka rozvoru zadních kol: 60 cm

Celkem nalezeno 3 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com