Katalog

Shop

sport_tap.jpg

Kočárky TFK

Mobilita pro moderní rodiče
Kočárky TFK (Trends for Kids) jsou nepřekonatelné a to ať již dítě přepravujete po městě nebo v terénu. Jsou bez jakýchkoli kompromisů určeny sportovním, aktivním a moderním rodičům na neustálé cestě životem. Značka TFK se zrodila z myšlenky, že by rodiče neměli vynechávat děti ze svých sportovních aktivit. TFK se rychle vyvinulo ve značku stojící za mnoha inovacemi, která uchopuje každý moment aktivního životního stylu. Náš trend byl odbornou veřejností i rodiči pochopen a proto jsou tříkolové kočárky TFK tak oblíbené.

TFK již několik let úzce spolupracuje s TÜV. Díky této dlouholeté spolupráci neustále nastavujeme nová měřítka kvality a bezpečí. Tento cíl je podporován rozsáhlým testováním za extrémních podmínek. Navíc na testování v reálném životě spolupracujeme s mnoha špičkovými atlety.

Nová kolekce TFK 2017 je rozdělena na modely Adventure, Trail a Sport. Modely Adventure disponují odlehčenou hliníkovou konstrukcí a nahrazují původní modely Joggster Twist a Twinner Twist Duo. Modely Trail disponují karbonovými prvky na konstrukci a nahrazují původní modely Joggster Lite Twist a Twinner Lite. Model Sport nahrazuje kočárek Joggster III 16".

ADVENTURE
Modely z řady Adventure byly a jsou známé svou spolehlivostí, skvělými manipulačními vlastnostmi a všestranností. Rozhodně vás nezklamou na pěšinkách ani mimo vyšlapané cesty. V nové, modernizované verzi se těší na každý kilometr, při kterém vám budou nápomocny. Standardem jsou mnoha lety prověřené kotoučové brzdy Weber, nebo nově vysoce kvalitní pláště Schwalbe, oboje vyráběné v německu. Modely z řady Adventure jsou Joggster Adventure a Twin Adventure.

TRAIL
Kočárky z řady Trail mají všechny skvělé vlastnosti jako kočárky Adventure, ale navíc je zde kladen důraz na hmotnost. Ta byla zredukována díky použití karbonových dílů na konstrukci, při zachování nosnosti kočárku 34 kg! Nově jsou použita ECO komorová kolečka (patent solight ecco®), ta si zachovávají benefity nafukovacích koleček, avšak na rozdíl od nich jsou zcela bezúdržbová a bez rizika píchnutí. Ani zde nechybí kotoučové brzdy Weber německé výroby. Modely z řady Trail jsou Joggster Trail a Twinn Trail.

TFK - kočárky Dot 2 TFK - kočárky Dot 2 TFK - kočárky Adventure 2 TFK - kočárky Adventure 2 TFK - kočárky Trail 2 TFK - kočárky Trail 2 TFK - kočárky Sport 2 TFK - kočárky Sport 2 TFK - korby Quick Fix TFK - korby Quick Fix TFK - korby Multi X TFK - korby Multi X TFK - koč. Twin Adventure 2 TFK - koč. Twin Adventure 2 TFK - kočárky Twin Trail 2 TFK - kočárky Twin Trail 2 TFK - korby Twin TFK - korby Twin TFK - korby Duo X TFK - korby Duo X TFK - cyklokočárky Velo TFK - cyklokočárky Velo TFK - nánožníky TFK - nánožníky TFK - fusaky TFK - fusaky TFK - pláštěnky TFK - pláštěnky TFK - UV síťky TFK - UV síťky TFK - sluneční clony TFK - sluneční clony TFK - batohy TFK - batohy TFK - adaptéry autosedačky TFK - adaptéry autosedačky TFK - doplňky ostatní TFK - doplňky ostatní
Celkem nalezeno 0 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com