Katalog

Shop

Paulo_TK_6.png

Kočárky Paulo

Paolo – nový typ dětského kočárku od společnosti ADAMEX. Model se vyznačuje praktickými inovativními prvky a funkcemi, které se snoubí s nádherným designem.  Jedinečný 3D design má hluboká korbička. Kvalitní a elegantní podvozek. Spolehlivé odpružení a tlumení nárazů. Bezúdržbová kola. Nastavitelné madlo. Velkorysý úložný prostor. Elegantní taška na kojenecké potřeby s plnou výbavou. Praktický do města i do terénu.
Jednoduše pomocí rozepnutím zipu  řešené větrání v zadní části. Ložná plocha pod kokosovou matrací je polohovatelná. Nánožník hluboké korbičky se dá plně odepnout dvojcestným kvalitním zipem. Lze ho zvednout do dvou poloh, má průhledné okénko, aby byla možná kontrola miminka.
Sportovní sedačka je snadno polohovatelná do úplného lehu nebo několika poloh až do sedu. Opěrka nohou se dá nastavit do tří poloh. Odklopné madlo a středový pás, který se zapíná přes madlo, účinně zabezpečí dítě. Pětibodové pásy jsou samozřejmostí, stejně jako i měkké polstrování pro pohodlí dítěte. Boudička má odvětrávání a pomocí zipu se dá zvětšit a sklopit až k madlu a zastínit plně prostor v sedačce. Nánožník se upíná pomocí druků a magnetů. Část u boudičky lze plně zvednout pro zastínění a ochraně před větrem.
Moderní hliníkový rám Paola je i díky kvalitním bezúdržbovým kolečkům snadno ovladatelný. Rukojeť má kloubové nastavení do čtyř poloh. Skvělé odpružení u všech koleček. Jednoduchý systém skládání, malé rozměry po složení. Spolehlivá brzda. Prostorný na zip uzavíratelný košík a držák na láhev jsou praktické při každodenním používání.
Paolo je vybaven kvalitní taškou s popruhem přes rameno, ve které najdeme: UNI pláštěnku, moskytiéru na hlubokou korbičku-přizipuje se k boudičce, moskytiéru na sportovní sedačku, rukavice+fleecové návleky na rukojeť a přebalovací podložku. Pomocí adaptérů lze na podvozek použít i  autosedačku.
Praktické prvky a výbava kočárku:
Veškeré materiály, se kterými je dítě v kočárku v kontaktu jsou ekologické a mají atesty na materiály, které jsou vhodné pro děti.

wymiary-wagi-PAOLO

TK-13-(3)

Celkem nalezeno 3 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com