Katalog

Shop

galeon_f4f4f1.jpg

Kočárky Navington

Navington je produktová řada komfortních a bezpečných kočárků a doplňků, vytvořená s důrazem jak na kvalitu provedení každého detailu a bezpečnost, tak na celkový vzhled. Na základě celé řady požadavků uživatelů před sebe výrobce postavil nelehký úkol vyvinout a vyrobit kočárky nejen líbivé, nejen praktické, ale spojující styl, praktickou funkčnost a uživatelskou nenáročnost, potřebnou pro každodenní užití. S výrobky Navington si můžete být jisti, že Vaše dítě bude vyrůstat v bezpečí a komfortu.

Výrobcem těchto kočárků je firma s dlouholetou tradicí, která vyrábí a dodává na trh osvědčené kočárky X-Lander, jež jsou již několik let mezi nejprodávanějšími v ČR. Zkušenosti a tradice výrobce se nyní zúročily v této nové luxusní řadě kočárků Navington, která kromě výše uvedených vlastností přináší řadu inovativních patentovaných řešení.

Charakteristické pro kočárky Navington je celkové řešení potřeb dítěte a jeho rodičů, výsledkem kterého je inovativní Navington Connection System - NCS.

Co je NCS?
Navington Connection System -NCS- je unikátní řešení, díky kterému vybrané kočárky Navington rostou s Vaším dítětem a doprovází ho v prvních etapách života - od novorozence, přes kojence až po batole. Navington bere v úvahu rozdílné potřeby dítěte v jeho fázích vývoje a vždy nabízí adekvátní řešení.

U konstrukcí Caravel, Galleon a Corvet nabízí NCS pevné spojení s hlubokou korbou Genua, autosedačkou nebo sportovní nástavbou. Navington Connection System bere v úvahu všechny okolnosti, ve kterých rodiče mohou ocitnout. Rychlé nákupy, převoz dítěte k babičce nebo návštěva bývalé kolegyně – ve všem se na Navington můžete spolehnout.

Navington - kočárky Galeon Navington - kočárky Galeon Navington - kočárky Corvet Navington - kočárky Corvet Navington - hluboké korby Navington - hluboké korby Navington - sport. nástavby Navington - sport. nástavby Navington - adaptér autosedačk Navington - adaptér autosedačk Navington - fusaky Navington - fusaky Navington - tašky Classic Navington - tašky Classic Navington - návlek Winter Navington - návlek Winter Navington - rukávníky Muff Navington - rukávníky Muff
Celkem nalezeno 0 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com