Katalog

Shop

pact.jpg

Kočárky Joie Pact

Značka Joie pochází z Anglie. V tuto chvíli patří mezi nejprodávanější značky ve Velké Británii a nabízí své produkty ve více než 50 zemích světa. Jejím produktům se podařilo získat řadu uznávaných ocenění, například za praktičnost a design.

kočárek Pact
Lehký a skladný kočárek udělá dovolenou i z hektického dne. Pact svým unikátním způsobem nabízí kombinaci velmi lehkého a skladného kočárku, který však zároveň nabízí praktičnost a možnost využití každý den.
Lehký ale praktický - Pact váží pouhých 6 kg, ale zároveň nabízí možnost skvělé pozice do lehu, snadné skládání jednou rukou, odpružení všech kol, rozkládací boudu a mnoho dalšího, což z něj činí jeden z nejpraktičtějších kočárků ve své váhové kategorii. Skvěle vybavený - Pact obsahuje pláštěnku, přepravní tašku na kočárek i adaptéry na autosedačku.
součástí balení jsou:

specifikace:
celková nosnost 19,5 kg
schváleno dle: EN1888-2012
rozměry:
rozložený: 86 x 52,5 x 106 cm
složený: 52,5 x 24 x 56,5 cm

Kočárek Pact Flex signature se od standartní verze liší vysoce kvalitní látkou s unikátním designem a prošíváním dodávající punc exkluzivity (stejně jako u ostatní řady výrobků ve  stylu kolekce Signature).

Celkem nalezeno 6 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com