Katalog

Shop

camino_03.jpg

Kočárky Camino

Kočárky Jasmine Camino vystihují představu prostorných, kombinovaných kočárků. Patří mezi kočárky s největší korbou na českém trhu. Vychází z osvědčeného, německého konceptu - mají robustní vzhled a hranatější tvary.
Značka Jasmine rovněž představuje nový, dvojitě odpružený podvozek. Kočárek má odpružená zadní kola s ložisky. Další odpružení na konstrukci se v případě potřeby dá  jednoduše zaaretovat. Otočné přední kola mají také možnost aretace. Jde o skladný kočárek - jednoduše se skládá a zabere minimum místa.
Jasmine Camino s gelovými koly nikdy nepíchnete!
Do Camina jsme místo klasické tašky navrhli designově vymazlený batůžek. Osvědčí se na dlouhé procházky a výlety nebo na procházku městem. V batohu najdete vše potřebné - kšíry do hluboké korby, pláštěnku a moskytiéru.
Velká hluboká korba je z koženky, včetně nánožníku, který se oddělává pomocí zipů tak, že ho nemusíte vůbec sundávat. Vanička má na dně ventilaci pro parné, letní dny.
Podložka do hluboké korbičky vyrobena z kokosového materiálu, který je prodyšný a hlavně eko, ze 100% přírodního materiálu.
Určitě také doceníte diskrétní, praktické madlo schované ve stříšce, za které můžete celou vaničku zvedat a přenášet nebo možnost dokonalého zavětrování hluboké korbičky před nepřízní počasí.
Bílé, pratelné polstrování vnitřní hluboké korby je doplněno minimalistickým potiskem hvězdiček.
Sportovní nástavba je skladná a lehká. Plastový korpus zádové opěrky je dělán ergonomicky a kvalitní polstrování zajišťuje miminku pohodlí. Zadní část polohovatelné opěrky má gumovou síťku, určenou na drobné věci.
Stříška jde překlopit dopředu tak, že vytvoří dokonalou ochranu před sluncem nebo silným větrem. Sporťák jde do úplného lehu a má plastové polohování nožiček, které se dobře umývá. Praktický, zateplený nánožník na sportovní nástavbu je ušit rovněž z  měkčené koženky. Sedadlo sportovní nástavby lze nasadit pro i proti směru jízdy.
Koženkový košík pod kočárkem zvládne velkou nálož, je uzavíratelný na zip. Prach a špína nemá šanci - jednoduše se prach nebo bláto z koženky setře.
Podvozek kočárku
Hluboký kočárek
Sportovní kočárek - nástavba

Váha hluboké korby: 5,6 kg
Váha sportovní korby: 5 kg
Váha konstrukce s koly: 9,3 kg
Vnitřní délka hluboké korby: 78 cm
Vnitřní šířka hluboké korby: 35 cm
Nastavitelné madlo kočárku: od 74 cm - 106 cm
Délka konstrukce - poskládané: 73 cm
Výška konstrukce - poskládané: 34 cm (s koly) 28 cm (bez kol)
Šířka konstrukce: 50 cm
šířka rozvoru zadních kol: 60 cm

Jasmine Camino 03Jasmine Camino 03

Celkem nalezeno 6 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com