Katalog

Shop

vintage_01h_1.jpg.big.jpg

Kočárky Camino Vintage

Luxusní kočárky Jasmine Camino Vintage jsou šité z pravé italské kůže a z té nejkvalitnější látky. Originální kočárky v podobě retro s velkými koly oslní svým zpracováním a jedinečností. Tyto top kočárky jsou svou ojedinělostí originálním výrobkem na českém trhu.
Originální kočárek Jasmine Camino Vintage - z hnědé kůže s chromovaným podvozkem dokonale splňuje představu luxusního retro kočárku. Je prostorný a disponuje jednou z největších hlubokých koreb na českém trhu. Kočárek šitý z pravé italské kůže, společně s inovativním českým designem představuje top produkt ve své kategorii.
Velká hluboká korba z italské kůže je včetně nánožníku, který se rozepíná pomocí zipů po bocích korbičky tak, že ho nemusíte vůbec sundávat. Vanička má na dně korby regulovatelnou ventilaci pro parné letní dny.
Podložka v hluboké vaničce je z přírodního materiálu - z prodyšného kokosového vlákna.
Doceníte diskrétně ukryté, praktické madlo ve stříšce, za které celou vaničku se stříškou zvednete nebo možnost dokonalého zavětrování hluboké korbičky před nepřízní počasí. Vnitřní polstrování hluboké korby je z bílé pratelné textilie.
Sportovní nástavba je kombinována z materiálů: italská kůže a látka odolná vodě. Sportovní sedadlo je velmi skladné a lehké. Korpus zádové opěrky má ergonomicky tvarované a kvalitní polstrování, které zajišťuje miminku pohodlí. Zadní část polohovatelné opěrky s gumovou síťkou je určenou na drobné věci.
Stříška jde překlopit dopředu tak, že vytvoří dokonalou ochranu před sluncem nebo silným větrem. Sporťák jde do úplného lehu a má plastové polohování nožiček, které se dobře umývá. Součástí je rovněž zateplený nánožník na sportovní nástavbu. Sedadlo sportovní nástavby lze nasadit pro i proti směru jízdy.
Klasický houpací retro podvozek je chromovaný a maximálně houpací díky nezávislému pružinovému zavěšení všech kol. Houpací retro kočárek Vintage má ložiskové nafukovací kola s retro bílými proužky po bocích (14 palců). Je opatřen centrální brzdou pro dokonalé zabrždění a rukojeť kočárku je šita z kvalitní italské kůže.
V kožené tašce na kočárek v retro podobě naleznezte vše potřebné - kšíry do hluboké korby, pláštěnku, moskytiéru a přebalovací podložku.
Velký, drátěný košík pod kočárkem zvládne opravdu velkou nálož.
Podvozek kočárku
Hluboký kočárek
Sportovní kočárek - nástavba

Váha hluboké korby: 5,9 kg
Váha sportovní korby: 4,5 kg
Váha konstrukce s koly: 11,5 kg
Vnitřní délka hluboké korby: 78 cm
Vnitřní šířka hluboké korby: 35 cm
Nastavitelné madlo kočárku: od 74 cm - 106 cm
Šířka konstrukce: 56 cm
Délka konstrukce - poskládané: 89 cm
Výška konstrukce - poskládané 38 cm
Průměr nafukovacích kol: 36 cm

Luxusní kočárek Jasmine Camino Vintage 01CH

Celkem nalezeno 4 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com