Katalog

Shop

camino_classic_04.jpg

Kočárky Camino Classic

Kočárek Jasmine Camino Classic splňuje ideální představu prostorného, kombinovaného kočárku. Camino se řadí mezi kočárky s největší korbou na českém trhu. Vychází z osvědčeného, německého konceptu - má robustní vzhled, hranaté tvary a hlavně český, moderní design.
Do Camina jsme místo tašky navrhli designově vymazlený batůžek. Osvědčí se na dlouhé procházky a výlety i na procházky městem. V batohu najdete vše potřebné - kšíry do hluboké korby, pláštěnku, moskytiéru a cestovní přebalovací podložku.
Velká hluboká korba je z koženky, včetně nánožníku, který se oddělává pomocí zipů tak, že ho nemusíte vůbec sundávat. Vanička má na dně ventilaci pro parné, letní dny.
Podložka do hluboké korbičky je vyrábena z kokosového materiálu, který je prodyšný a hlavně eko, ze 100% přírodního materiálu.
Určitě také doceníte diskrétní, praktické madlo schované ve stříšce, za které můžete celou vaničku zvedat a přenášet nebo možnost dokonalého zavětrování hluboké korbičky před nepřízní počasí. Bílé, pratelné polstrování vnitřní hluboké korby je doplněno minimalistickým potiskem hvězdiček.
Sportovní nástavba je skladná a lehká. Plastový korpus zádové opěrky je dělán ergonomicky a kvalitní polstrování zajišťuje miminku pohodlí. Zadní část polohovatelné opěrky má gumovou síťku, určenou na drobné věci. Stříška jde překlopit dopředu tak, že vytvoří dokonalou ochranu před sluncem nebo silným větrem.
Sporťák jde do úplného lehu a má plastové polohování nožiček, které se dobře umývá. Praktický, zateplený nánožník na sportovní nástavbu je ušit rovněž z  měkčené koženky.
Sedadlo sportovní nástavby lze nasadit pro i proti směru jízdy.
Klasický houpací retro podvozek je z chromové oceli - pevný a maximálně houpací díky nezávislému pružinovému zavěšení všech kol.
Náš houpací retro kočárek má velké nafukovací kola (14 palců) s ložisky. Je opatřen nášlapnou brzdou pro dokonalé zabrždění.
Koženková taštička pod kočárkem je vhodná pro drobné věci nebo pro pumpičku na dofouknutí kol. Velký, drátěný košík pod kočárkem zvládne opravdu objemný nákup.
Podvozek kočárku
Hluboký kočárek
Sportovní kočárek - nástavba

Váha hluboké korby: 5,6 kg
Váha sportovní korby: 5 kg
Vnitřní délka hluboké korby: 78 cm
Vnitřní šířka hluboké korby: 35 cm
Nastavitelné madlo kočárku: od 74 cm - 106 cm
Šířka konstrukce: 56 cm
Délka konstrukce - poskládané: 89 cm
Výška konstrukce - poskládané 38 cm
Průměr nafukovacích kol: 36 cm

Celkem nalezeno 6 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com