Katalog

Shop

bennetta_soft_07.jpg

Kočárky Bennetta Soft

Bennetta Soft má nový, dynamicky sportovně laděný hliníkový rám, dvě odpružení. Jedno na zadních kolech a ve středové části konstrukce. Tam jsou montovány inovativní, nastavitelné tlumiče, které lze také uzamknout (vhodné při dlouhých procházkách po rovném a pevném terénu). Díky tomuto bonusu se Bennetta Soft stává maxi odpruženým kočárkem vhodným do terénu.
Konstrukce Softu je skladná a zabere po složení málo místa. Centrální, nášlapná brzda zajišťuje bezpečné zabrždění kočárku.
Hluboká korba je jedna z největších na českém trhu. Koženková vanička má na svém povrchu laserem vypálené minimalistické logo Jasmine.
Stříška kočárku je šitá z paropropustných a voděvzdorných atraktivních látek s UV filtrem, doplněných designovými lištami v barvě konstrukce.
Kabelka na kočárek s designovým střihem má přehledný a praktický organizér, doplněný univerzální přebalovací podložkou. Koženkový košík pod kočárkem je objemný a praktický - nečistoty a prach se z něj jednoduše setře.
Sportovní nástavba má zádovou opěrku s regulací do lehu, praktické polohování nožiček opatřené rovněž koženkou, která se dobře omývá. Sedadlo sportovní nástavby lze dát pro i proti směru jízdy.
Jasmine Bennetta Soft jezdí s bezúdržbovými ložiskovými, gelovými koly, které nepropíchnete.
Podvozek
Hluboký kočárek
Sportovní kočárek - nástavba

Váha hluboké korby: 4,7 kg
Váha sportovní korby: 5,5 kg
Váha konstrukce: 10,2 kg
Délka hluboké korby: 90 cm
Šířka hluboké korby: 42 cm
Délka sportovní korby: 92 cm
Šířka sportovní korby: 44 cm
Šířka konstrukce: 61 cm
Délka konstrukce - poskládané: 80 cm
Výška konstrukce - poskládané 35 cm

Kočík dvojkombinácia Jasmine Bennetta Soft 01Kočík dvojkombinácia Jasmine Bennetta Soft 01

Celkem nalezeno 8 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com