Katalog

Shop

hnizdo_eucalyptus_a.jpg

Hnízda Puer

Hnízdečko je vhodné pro novorozence a děti do 1 roku jako příjemné prostředí nejenom k odpočinku a ke spánku, ale také při hrách v průběhu celého dne.
Díky speciálnímu tvaru se v něm miminko bude cítit naprosto přirozeně jako v maminčině bříšku.
Děti do 3 měsíce věku pokládáme do hnízda zásadně na peřinku a polštářek, a to v průběhu celého dne.

Chcete si položit miminko na pohovku, postel a bojíte se, aby vám z ní neupadlo? S hnízdečkem se bát nemusíte. Okrajový mantinel ho ochrání
Bojíte se, že své miminko při společném spánku zalehnete? Pokud bude miminko v hnízdečku, rozhodně se tak nestane!
Jistě víte, že je dobré miminko nechávat pást koníčky, aby se posilovaly šíjové svaly, ramínka a psychomotorický vývoj tak pokračoval v souladu s potřebami miminka. Miminka jsou ale zpočátku na bříšku nestabilní a lehce se převáží. Mohou se také uhodit do hlavičky. Okrajový mantinel hnízdečka slouží jako podpůrný válec, o který se miminko opře, takže mu pomáhá udržet se na rukách a zabrání tak případnému překulení a nárazu do hlavičky.
Všimli jste si, že se občas miminko lekne a rozhodí ručičkami? To je Moroův úlekový reflex, který začne pomalu mizet až po 3. měsíci věku miminka. Pokud miminko rozhodí ručičkami a nenarazí jimi do dělohy, vytřeští oči, lekne se a začne plakat. Něco je špatně. Já nejsem v bříšku! V hnízdečku ale ručičky narazí do mantinelu a tlumí tak reflex a zároveň zabrání probuzení miminka. Protože Moroův reflex miminko neovládá, často jej dělá ve spánku a probouzí se tak.
Miminko má rádo stále stejné věci. Jedno místo na spaní. Opět mu navozuje pocity bezpečí a toho, že je to všechno „správně“, tak jak to zná z předchozích dní. Hnízdečko je snadno přenosné. Zároveň hnízdečko můžete vzít na návštěvu či pobyt k rodičům.
Kvalita materiálu. Hnízdečka jsou vyrobena a těch nejlepších materiálů a vlastní certifikát Oeko-Tex Standard 100, třídy I. Vhodné pro děti do 3. let. Jsou prodyšné, s antibakteriální prací úpravou. Vhodné k praní v pračce na 40 C. Materiál 100% bavlna - vnitřní výplň duté vlákno. Potah je zcela snímatelný a lze jej vyprat.
Upozorňujeme, že barvy zobrazené na vašem monitoru mohou být mírně jiné než skutečné barvy. Součastně si vyhrazujeme právo provádět menší změny barev a modelů.

Rozměry vnitřního lehu na délku 53 cm, na šířku 34 cm
Rozměry rozloženého hnízda na výšku 100 cm, na šířku 70 cm

Celkem nalezeno 1 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com