Katalog

Shop

Urban_Iki_Zadn___Hned___Hned__.jpg

Cyklosedačky

Ukažte svému prckovi krásu světa ze sedačky vašeho kola. Nabízíme vám dětské sedačky na kolo od ověřeného výrobce Urban Iki, které se  vyznačují pevností, lehkostí a jednoduchým použitím. Hodně zábavy a nových zážitků při Vašich výletech.
Na ulicích každého moderního města v Japonsku můžete vidět matky i otce jezdit na kole se svými dětmi v OGK sedačkách. Není divu, OGK působí v Japonsku již 80 let! Cyklosedačky jsou vytvořené podle vysoké japonské kvality a bezpečnostních standardů. V cyklosedačkách Urban Iki od OGK se snoubí spojení východu se západem. Holandský urban design se sloučil s japonskou technologií. Propojení se západním holandským designem z ní dělá nekonvenční, kreativní, odvážnou, ale především funkční značku. Celý koncept je inspirovaný lidmi v pohybu – těmi, kteří nacházejí řešení pro každodenní výzvy a pracují na jejich vylepšení.
Cyklosedačky Urban Iki získaly několik ocenění jako German design award winner 2019, Reddot award winner 2019, Gold award 2019, German innovation award winner 2019. Získáte komplexní produkt nejvyšší kvality s všestranným využitím, který splňuje přísná kritéria bezpečnosti.
Cyklosedačka Urban Iki se vyznačuje pevnou konstrukcí s 5 bodovým bezpečnostním systémem splňujícím nejdůležitější atributy k zajištění bezpečnosti. Je v souladu s evropskou normou “EN14344”, zároveň prošla přísným testování nezávislého institutu TUV, který se stará o testování a schvalování produktů.
Instalační proces sedačky na vaše kolo by měl být co nejjednodušší. Nechceme, abyste se namáhali.  Chceme, abyste si naše cyklosedačky užívali společně s vašimi dětmi. S Urban Iki to netrvá déle než 5 minut práce, a můžete to udělat sami. Jedete ven bez vašich nejmenších? Ve vteřině dáte sedačku dolů.

Hlavní přednosti:
- 5 bodový bezpečnostní pás
- polohovatelný středový upínací panel
- bezpečnostní prvek proti odepnutí jednou rukou
- bezpečnosní pásy chodidel
- kvalita/bezpečí EU norma - (EN14344)
- ve 2 variantách - bez nosiče -
součastí je adaptér na nosič , zámek
- s nosičem (N) - součastí je nosič, adaptér na nosič, zámek

Specifikace:
- velikost nosiče na kole (120 - 175 mm)
- nosnost do 22 kg
- věk od 9 měsíců
- montážní sada součastí
- TUV testováno, schváleno  
- obsahuje QR kód -  montážne video

Přidali jsme jemné výplně na ramenou a vodě odolný polštář pro extra pohodlí. Tento holandský design sedačky přichází v různých barvách inspirovaných Japonskem. Spolu s Japonským vlnovým vzorem zvenku této jemně tvarované a zaoblené sedačky se překrývá dokonalý design. Pro Váš komfort, sedačka se dá díky přibaleným instalačním materiálem upevnit za 5 minut. Nastavte opěrky a řemínky na nohy, zapněte bezpečnostní přezku jen jednou rukou a můžete vyrazit.
Urban Iki zadní sedačku lze namontovat na každý standardní nosič, který může přenášet těžší náklad. Montážní materiály jsou zahrnuty při koupi sedačky Urban Iki. Adaptér na nosič kola je možné namontovat i na E-kola, díky sofistikovanému designu. S dodatečným adaptérem na nosič, zakoupeným jako příslušenství, sedadlo pro kolo lze snadno vyměnit mezi dvěma koly. Úspora peněz, rozumné myšlení.
Sedačky v r. 2019 vyhráli 4 prestižní světové ocenění za DIZAJN a BEZPEČNOST:
- GERMAN DESIGN AWARD
- reddot award
- GOLD AWARD
- German Innovation Award

Celkem nalezeno 8 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com