Katalog

Shop

solution_Z_fix.jpg

Autosedačky Solution Z-fix

SOLUTION Z-FIX
- UN R44/04
- skupina 2/3; 15 - 36 kg
- od cca 3 až do 12 let
Základní informace:
- D 405 mm / Š 530 mm / V 625 mm
- váha: 7,2 kg
Solution Z-Fix je navržen tak, aby rostl společně s vaším dítětem a přizpůsoboval se tak jeho měnícím se potřebám. Díky 12pozičnímu nastavení výšky a automatickému nastavení šířky lze protektory hlavy a ramen nastavit dle individuálních potřeb dítěte. Toto nastavení lze navíc rychle a snadno změnit pouze pomocí jedné ruky. Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy neustále udržuje hlavu vašeho dítěte v bezpečné zóně autosedačky. Pro zajištění pohodlí dítěte i během horkých dní je autosedačka vybavena ventilačním systémem, který snižuje teplotu v prostoru pro sezení na příjemnou úroveň.
Hlavní vlastnosti:
- Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy: Zabraňuje přepadnutí hlavy spícího dítěte dopředu a zajišťuje tak, aby byla neustále v bezpečné zóně autosedačky, což je důležité především při bočním nárazu.
- Nastavitelná výška s automatickým nastavením šířky: Solution Z-Fix roste s vaším dítětem od 3 do 12 let - dlouhá doba se spoustou nabytých centimetrů. Hlavové a ramenní chrániče lze výškově nastavit do 12 pozic, přičemž při změně výšky se automaticky nastavuje i jejich šířka a autosedačka se tak přizpůsobuje velikosti dítěte. Díky obsluze jednou rukou je nastavení autosedačky pro rodiče rychlé a snadné.
- Ventilační systém: Poskytuje dítěti pohodlnou teplotu pro sezení i během horkých dní.
- L.S.P. Systém Plus: Pro vyšší bezpečí při nárazu z boku. V kombinaci s energii absorbující skořepinou snižuje sílu bočního nárazu o cca 25 %.
Další vlastnosti:
- ISOFIX Connect: Pro snadnou instalaci a dodatečnou stabilitu.
- CYBEX Safety Pads: Jako součást hlavové opěrky při nehodě aktivně vedou hlavu dítěte do bezpečné zóny.
- Sklápěcí opěrka zad: Dokonale se přizpůsobí jakémukoliv sedadlu.
- Energii absorbující skořepina: Absorbuje síly nárazu a odvádí je pryč od dítěte.

- Potahové látky Plus získávají svůj jedinečný vzhled díky exkluzivní a odolné látce s keprovým efektem v provedení denim. Solution Z-fix jedinečným způsobem kombinuje 2 různé látky. Zatímco extrémně hladká a příjemná látka se nachází především na vnitřní straně autosedačky, odolná keprová látka ve dvou odstínech obepíná skořepinu. Tato kombinace zajišťuje pohodlí pro vaše dítě a stylový vzhled autosedačky, odpovídající interiéru moderních vozidel.
Celkem nalezeno 10 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com