Katalog

Shop

solution_x_rumba_red.jpg

Autosedačky Cybex Solution X

SOLUTION X
Sk. II/III, 15 - 36 kg, od 3 až do 12 let

CYBEX Solution X - vítězná bezpečnost
Autosedačka Solution X byla hlavními evropskými spotřebitelskými organizacemi, jako např. německý Stiftung Warentest, ADAC a Autobild.de, oceněna nejlepšími známkami.
Unikátní bezpečnostní koncept autosedačky Solution X optimálně chrání dítě při jakékoli autonehodě. Je vybavena patentovanou polohovací opěrkou hlavy, která zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku a revoluční funkcí L.S.P. System (lineární ochrana při bočním nárazu).

3-poziční polohovací opěrka hlavy - patentováno
3-poziční polohovací opěrka hlavy chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku.
Firmou CYBEX patentovaná 3-poziční polohovací opěrka hlavy zaručuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Tato revoluční technologie přesouvá těžiště hlavy dítěte mírně dozadu a zabraňuje tak jejímu přepadnutí během spánku. V případě bočního nárazu zůstává hlava v bezpečné zóně autosedačky, která zajišťuje optimální ochranu. Patentovaná 3-poziční opěrka hlavy navíc nabízí pohodlnější pozice pro spánek a zajišťuje tak bezpečnou a klidnou cestu.

L.S.P. System - lineární ochrana při bočním nárazu
Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) poskytuje více bezpečí v případě bočního nárazu.
Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) systematicky absorbuje sílu bočního nárazu v lineární sérii reakcí využívajících ramenní a hlavové protektory. Ve stejný moment je kinetická energie těla, způsobená nárazem, absorbována ve velmi brzké fázi a hlava dítěte je aktivně vedena do bezpečné pozice.

11-poziční, výškově nastavitelná opěrka hlavy pro perfektní uzpůsobení a maximum bezpečí.
11-poziční, výškově nastavitelná opěrka hlavy dovoluje autosedačce růst společně s dítětem a nabízí tak extrémně dlouhou použitelnost.

Funkce:
- polohovací opěrka zad
- pohodlný sedák
- nízká hmotnost

délka / šířka / výška 450, 470, 660-820 mm
váha: 5,7 kg

ECE R44/04, Sk. II/III

Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C.

 

Celkem nalezeno 1 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com