Katalog

Shop

Palas_2_fix_mahagony.jpg

Autosedačky Cybex Pallas 2-Fix

PALLAS 2 - FIX
Sk. I/II/III, 9 - 36 kg, od 9 měsíců až do 12 let

CYBEX Pallas 2-fix -dvojitá bezpečnost
Jako 2-v-1 autosedačku, lze Pallas 2-fix používat po dobu více než 11 let. Podle organizací Stiftung Warentest a ADAC je Pallas 2-fix nejlepší autosedačkou ve skupině I/II/III, která roste společně s dítětem. WHICH? ohodnotil bezpečnost autosedačky při nehodách během celé její životnosti jako excelentní a její ochranu při bočním nárazu ocenil nejvyšší známkou - 5 hvězd.
Ve skupině I nabízí Pallas 2-fix nastavitelný bezpečnostní pult, který připomíná nafouknutý airbag a snižuje riziko zranění krku v případě čelního nárazu bez omezování v pohybu dítěte. Pro děti od cca. 3 let lze autosedačku jednoduchou úpravou přeměnit na vítěze skupiny II/III, autosedačku Solution X2-fix. Nové boční protektory absorbují sílu nárazu ve velmi brzké fázi. Autosedačka je kompatibilní také s vozidly bez kotevních bodů ISOFIX.

Nastavitelný bezpečnostní pult - bezpečnost bez omezení
Nastavitelný bezpečnostní pult snižuje riziko vážných zranění krku bez omezení dítěte (patentováno).
Síla čelního nárazu je přenášena přes bezpečnostní pult a absorbována pomocí jeho náraz pohlcujících materiálů. Tento systém se podobá nafouknutému airbagu a v případě nehody napomáhá výrazně redukovat sílu nárazu. Bezpečnostní pás vozidla neublíží dítěti, zatímco jeho citlivá hlava, krk, ramena a vnitřní orgány jsou chráněny. Nově navržený nastavitelný bezpečnostní pult (patentováno) lze přizpůsobit pro co největší pohodlí dítěte. Pult navíc poskytuje více svobody pohybu pro horní část těla a ve srovnání s běžným 5-bodovým systémem pásů poskytuje maximum bezpečí, především v případě čelního nárazu.

L.S.P. System Plus - optimalizovaná ochrana při bočním nárazu
Optimalizovaná ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus) absorbuje energii nárazu ve velmi brzké fázi.
Skrze využití ochranných bočních, ramenních a hlavových protektorů je síla bočního nárazu absorbována lineární sérií reakcí. Ve stejný okamžik je ve velmi brzké fázi absorbována kinetická energie těla, způsobená nárazem a hlava je aktivně veden do bezpečné pozice.

Komfortní polohovací funkce - skupina I
Zajišťuje uvolněnou a klidnou cestu
Ve Skupině I je autosedačka Pallas 2-fix vybavena funkcí jednoduše ovladatelného polohování, nastavitelného pouze jednou rukou zepředu sedačky.

Funkce:
- připojení ISOFIX: více bezpečí a stability
- 3-poziční polohovací opěrka hlavy: patentováno
- 11-poziční, výškově nastavitelná opěrka hlavy: pro perfektní uzpůsobení
- polohovací opěrka zad
- odnímatelná vložka sedáku

délka / šířka / výška 455, 555, 730-900 mm
váha: 11,2 kg

ECE R44/04, Sk. I/II/III

Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C

 

Celkem nalezeno 4 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com