Katalog

Shop

comfort_fix_02.jpg

Autosedačky Besafe Comfort fix

 • váhová kategorie: 9-18 kg
 • věk: přibližně od 1 do 4 let
 • skupina: 1
 • umístění: po směru jízdy
 • schváleno dle ECE R44/04
 • instalace: ISOfix
 • Není to úžasné, jak už vaše malé děťátko vyrostlo? Autosedačka iZi Comfort ISOfix poskytuje velmi dobrou ochranu a její instalace je naprosto jednoduchá. Vaše dítě v ní bude pohodlně cestovat a navíc sledovat vše, co se kde děje. Pokud není systém ISOfix součástí vašeho auta, může být tato autosedačka nainstalována pomocí tříbodového pásu.

  Autosedačka Comfort ISOfix se instaluje po směru jízdy, je možné pomocí ISOfixu nebo i pomocí automobilového pásu. V případě systému ISOfix využíváte modernější, pevnější a tím i bezpečnější možnost uchycení. U tohoto modelu je navíc podpůrná noha, která ještě násobí stabilitu a bezpečnost autosedačky. Indikátory vám vždy potvrdí, jestli je autosedačka uchycena správně. V případě uchycení pomocí automobilového pásu je jeho vrchní část na obou stranách uchycena v co nejvyšších možných bodech a spolu s unikátním napínacím systémem zajišťuje autosedačce maximální stabilitu. Vylepšená boční ochrana lépe absorbuje nárazovou energii a tím více chrání zranitelné části těla včetně hlavy a krku. Nový systém výškového nastavení podhlavníku automaticky nastavuje i výšku pásů.

  I u modelu iZi Comfort ISOfix najdete několik vylepšení v oblasti komfortu cestování. Celá autosedačka je polohovací a má prodlouženou zádovou část s ventilačními otvory. Nový magnetický systém udrží rozepnuté integrované pásy mimo plochu autosedačky a tím ulehčuje manipulaci s dítětem. Autosedačka je navíc vybavena nožní opěrkou, která dítěti usnadňuje přístup do autosedačky a dělá cestování komfortnějším.

  Ochrana proti bočnímu nárazu
  Autosedačka poskytuje vynikající ochranu proti bočnímu nárazu pro hlavu a tělo. Po jejích stranách je polstrování ze speciálního materiálu, který lépe pohlcuje energii nárazu.

  Snadné nastavení
  Ovládání hlavové opěrky a vnitřních bezpečnostních pásů je jednoduché. Jedním pohybem je nastavíte do 8 různých výškových pozic.

  Integrovaná podpůrná noha
  Integrovaná podpůrná noha poskytuje dobrou stabilitu a lepší ochranu, protože přenáší sílu nárazu do podlahy vozidla.

  Celkem nalezeno 3 produktů
  Ceny v Kč, vč. DPH
  Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com