Katalog

Shop

modular_20.jpg

Autosedačky BeSafe Modular X1

iZi Modular X1 i-Size - vylepšený model autosedačky pro batolata, disponující novými funkcemi.
Pro větší bezpečí a díky skvělým výsledkům absorbování otřesů je v opěrce hlavy nová výplň DYNAMIC FORCE ABSORBER™, která má na svém povrchu flexibilní zóny. Díky tomu skvěle pohlcuje nárazy a nezatěžuje hlavu a krk dítěte. Tato výplň je vymyšlená a patentovaná inženýry BeSafe.
Díky spolupráci s Německou asociací zabývající se problematikou správného vývoje zad (Aktion Gesunder Rücken, AGR) je na sedačce upravené ramenní polstrování ERGO-MOVE SHOUPDER PADS™ tak, aby bylo dítě správně připoutané, ale přesto se jeho paže mohly volněji pohybovat. Což ulevuje dětským zádům při dlouhém sezení v autosedačce.
Další revoluční změnou prošel SIP+ - přídavná boční ochrana, nyní SLIDE-ON SIP+, od nutného nacvaknutí jej nyní lehce nainstalujete klouzavým pohybem do předem připravené drážky na pravou nebo levou stranu autosedačky.
iZi Modular X1 i-Size se velmi snadno instaluje na iZi Modular i-Size Base. Stačí nakliknout na bázi na sedadle a může se jet. Tuto sedačku je možné uchytit po i proti směru jízdy. Pokud je sedačka nainstalovaná proti směru jízdy a vy použijete unikátní systém báze-prodlužovací mechanismus, získáte větší prostor pro nožičky dítěte. Standardem je snímatelný potah v módních barvách stávající kolekce. Speciální vrstvení polstrování poskytuje dítěti báječný komfort při jízdě. Pomocník v podobě magnetů v potahu autosedačky udržuje pásy, v takové pozici, aby se dítě snadněji usadilo do sedačky. Bonusem je i velmi výrazné polohování, čímž dítě získá příjemnou pozici pro spánek. BeSafe iZi Modular X1 i-Size splňuje velmi přísná kritéria testování na boční náraz, dle nového nařízení UN R 129. Přídavné posílení proti bočnímu nárazu SLIDE-ON SIP+, umístěné u dveří auta a nainstalované na boku autosedačky tuto ochranu ještě navyšuje.

Aktuální test dětských autosedaček německé organizace ADAC /2020) úspěšně absolvoval model BeSafe iZi Modular X1 a my jsme hrdí na jeho perfektní výkon! BeSafe iZi Modular X1 je nejlépe hodnocená obousměrná autosedačka v testu jak z hlediska celkového skóre (2,0) tak i v hodnocení bezpečnosti (1,7).

Celkem nalezeno 7 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com