Katalog

Shop

Combi_X4.jpg

Autosedačky BeSafe Combi X4Fix

BeSafe iZi Combi ISOFix X4

 • universální autosedačka pro skupiny 0 a I
 • váhová kategorie 0-18 kg
 • certifikovaná dle normy ECE R44/04
 • uchycení proti směru jízdy (0-18kg) nebo po směru jízdy (9-18kg)
 • instalace pomocí ISOFixu proti směru jízdy, pomocí 3-bodového pásu automobilu po směru jízdy
 • Organizace pro bezpečnost silničního provozu a BeSafe doporučuje, aby děti cestovaly proti směru jízdy tak dlouho, jak jen to je možné, nejlépe do jejich věku 4 let. Je prokázané, že cestování pro malé děti proti směru jízdy je 5x bezpečnější. Bohužel mnoho dospělých posadí děti po směru jízdy příliš brzy a to z důvodu, že protisměrné sedačky zabírají v autě příliš mnoho místa. Naše "dospělácká" představa neomezeného prostoru v autě zapříčiňuje, že děti otáčíme příliš brzy po směru jízdy. BeSafe tento problém bere velmi vážně a našel skvělé řešení: iZi Combi X4 je vybavena nastavitelnými ISOfixovými konektory, které dokáží zvětšit prostor u nožiček až o 10 centimetrů tak, že si upravujete přední sedadlo dle potřeb růstu Vašeho dítěte. Díky tomu vydrží sedačka připoutaná proti směru jízdy co nejdéle.

  Krok za krokem posouváme ISOfixové konektory (CSS)

  Délku konektorů lze nastavit ve třech krocích. Tato novinka umožňuje plně využít prostor auta dle aktuálních potřeb dítěte.

  Nastavení prostoru v autě

  Autosedačka se více přizpůsobuje prostoru v autě. Když je dítě malé, dává větší prostor dospělým. Jak ale dítě roste, můžete nastavít autosedačku podle jeho potřeb na prostor pro nožičky.

  Snadná instalace, stačí tři kroky

  BeSafe lZI Combi X4 Isofix snadno "zacvaknete" do ISOfixu v autě. Díky jednoduchému systému rozepření a ukotvení vzpěr, může být nainstalována během chvilky.

  Celkem nalezeno 6 produktů
  Ceny v Kč, vč. DPH
  Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com