Katalog

Shop

izicombiisofix2.jpg

Autosedačky BeSafe Combi X3Fix

 • váhová kategorie: 0-18 kg
 • věk: přibližně od 6 měsíců do 4 let
 • skupina: 0-1 & 1
 • směr: proti směru jízdy 0-18 kg, po směru jízdy 9-18 kg
 • schváleno dle ECE R44/04
 • instalace: ISOfix proti směru jízdy, tříbodový pás ve směru jízdy
 • BeSafe doporučuje používat autosedačky uchycené proti směru jízdy co nejdéle – nejlépe do 4 let věku dítěte. Toto doporučení vychází z dlouholetých studií a testů, které prokázaly, že konstrukce autosedačky upevněné proti směru jízdy pracuje jako ochranný štít, který absorbuje náraz. Síla působící na krk dítěte je v takovém případě pětkrát menší než u sedačky uchycené po směru jízdy.
  Autosedačka iZi Combi ISOfix se ve váhové kategorii 0-18 kg instaluje proti směru jízdy. Isofixový systém, jehož indikátory potvrzují správnost uchycení, přední vzpěra a bezpečnostní podpěra autosedačku maximálně stabilizují a zároveň zjednodušují její instalaci do auta. U váhové kategorie 9-18 kg můžete využít možnosti instalace po směru jízdy, ale pouze pomocí automobilového pásu. Při uchycení autosedačky v této kategorii /9-18 kg/ je vrchní automobilový pás uchycen na obou stranách v co nejvyšších možných bodech. Tím je v případě nárazu zajištěna její maximální stabilita. Vylepšená boční ochrana lépe absorbuje nárazovou energii a tím více chrání zranitelné části těla včetně hlavy a krku. Nový systém výškového nastavení podhlavníku automaticky nastavuje i výšku pásů. I u modelu iZi Combi ISOfix najdete několik vylepšení v oblasti komfortu cestování. Celá autosedačka je polohovací a má prodlouženou zádovou část s ventilačními otvory. Nový magnetický systém udrží rozepnuté integrované pásy mimo plochu autosedačky a tím ulehčuje manipulaci s dítětem.
  Autosedačka iZi Combi ISOfix splnila homologaci pro děti od narození. Vzhledem k poloze novorozence v této autosedačce BeSafe doporučuje dokoupit přídavnou vložku - viz. doplňky.

   

   

  Celkem nalezeno 2 produktů
  Ceny v Kč, vč. DPH
  Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com