Katalog

Shop

AtonQiSize_stardust.jpg

Autosedačky Aton Q i-Size

ATON Q I-SIZE
45 - 75 cm, max. 13 kg

Aton Q i-Size nabízí nejnovější bezpečnostní technologii. Při instalaci s Base Q i-Size (k dostání samostatně) splňuje autosedačka novou normu i-Size. i-Size (ECE R-129) je nový standard EU v oblasti dětské bezpečnosti, který mimo jiné určuje, že děti do 15 měsíců musí cestovat v pozici proti směru jízdy. Aton Q i-Size je vhodný pro novorozence a děti od 45 do 75 cm (max. 13 kg) a přichází s výjimečnými bezpečnostními prvky, jako např. ochrana při bočním nárazu a výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů.

- Společně s Base Q i-Size splňuje novou evropskou normu pro autosedačky ECE R-129.
- Teleskopická lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System).
- Odnímatelná novorozenecká vložka pro děti do 3 měsíců.
- Výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů.
- Integrovaná XXL sklápěcí sluneční stříška.

TELESKOPICKÝ L.S.P. SYSTEM
Nová teleskopická ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii absorbující skořepinou.
Novou teleskopickou Lineární ochranu při bočním nárazu lze jednoduše individuálně nastavit. Počáteční síly nárazu jsou přenášeny přes vytažený boční protektor u dveří vozidla do skořepiny autosedačky. Flexibilní materiál a struktura dětské autosedačky poté sílu nárazu absorbuje a odvádí pryč od dítěte.

ODNÍMATELNÁ NOVOROZENECKÁ VLOŽKA PRO DĚTI AŽ DO 3 MĚSÍCŮ
Pro ideální pozici téměř vleže
Jednou z největších výzev pro bezpečnostní odborníky je přijít na co nejlepší způsob přepravy předčasně narozených a velmi malých dětí, jejichž krční svalstvo a reflexy ještě nejsou zcela vyvinuty. Odnímatelná vložka zajišťuje nejplošší možnou polohu a poskytuje dostatečnou oporu i pro předčasně narozené a velmi malé děti až do věku 3 měsíců.

INTEGROVANÁ XXL SKLÁPĚCÍ SLUNEČNÍ STŘÍŠKA
Dokonalá ochrana před sluncem a větrem s UVP50+. Pro maximální ochranu dětské pokožky splňuje XXL sklápěcí sluneční stříška přísný australský standard UVP50+.

8POZIČNÍ VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY
Pro dokonalou ochranu, která roste s dítětem
V kombinaci s teleskopickou lineární ochranou při bočním nárazu zvyšuje výškově nastavitelná opěrka hlavy výjimečnou ochranu autosedačky Aton Q i-Size při bočním nárazu. U 8poziční výškově nastavitelné opěrky hlavy s integrovaným vedením pásů se délka pásů nastavuje automaticky společně s opěrkou hlavy. Díky tomu již není nutné složité vyvlékání a navlékání pásů a maximálně se omezila možnost špatného použití.

Příslušenství k dokoupení:
ISOFIX základna Base Q i-Size

Délka / Šířka / Výška: 650 / 440 / 390 - 560 mm, Váha: 4,9 kg
ECE R-129
Látkové potahy lze prát v pračce při 30 °C.
Navrženo v Německu.
Celkem nalezeno 4 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com