Katalog

Shop

AtonMiSize_river.jpg

Autosedačky Aton M i-Size

Autosedačka Aton M i-Size je vybavená nejnovější bezpečnostní technologií a v kombinaci se základnou Base M splňuje všechny požadavky standardu i-Size. Díky vyjímatelné novorozenecké vložce nabízí tato lehká autosedačka pohodlnou pozici vleže a integrovaný L.S.P. Systém, společně s energii absorbující skořepinou se postarají o bezpečí dítěte při nehodě. Pohodlí dítěte v autosedačce zajišťuje výškově nastavitelná opěrka hlavy, extra široké pásy a XXL sluneční stříška.

- UN R129
- 45 - 87 cm, max. 13 kg
- od narození až do cca 18 měsíců (- certifikace pro použití v letadle)
- váha: 4,2 kg

- Výškově nastavitelná opěrka hlavy: 11poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů dovoluje autosedačce růst společně s dítětem a nabízí tak extrémně dlouhou použitelnost.
- Integrovaný L.S.P. Systém: Snižuje energii při bočním nárazu. Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) systematicky absorbuje sílu bočního nárazu v lineární sérii reakcí využívajících ramenní a hlavové protektory. Ve stejný moment je kinetická energie těla, způsobená nárazem, absorbována ve velmi brzké fázi a hlava dítěte je aktivně vedena do bezpečné pozice.
- Vyjímatelná novorozenecká vložka: Pro pohodlnou pozici téměř zcela vleže.
- XXL sluneční stříška: Dokonalá ochrana před větrem a sluncem s UPF50+.
- Energii absorbující skořepina: Absorbuje síly nárazu a chrání dítě.
- Extra široké pásy s měkkým polstrováním.

Příslušenství k dokoupení:
- Base M

Celkem nalezeno 7 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com