Katalog

Shop

kid_x2.jpg

Autosed. BeSafe Kid X2 i-Size

Norská společnost HTS Besafe se zabývá výrobou dětských autosedaček více než 50 let. Bezpečnost dětí při cestování je pro ni na prvním místě, proto do vývoje bezpečných autosedaček vkládá veškeré své úsilí. První dětskou autosedačku BeSafe představila již v roce 1963 a před 25 lety představila první, průkopnickou autosedačku, která se poutá proti směru jízdy. Že je to nejbezpečnější způsob cestování pro malé děti ukazují i výsledky z různých šetření a testů, kterých se tato společnost aktivně účastní.

V jarním vydání 2016 testů autosedaček Stiftung Warentest, Adac a dalších spotřebitelských organizací získali všechny testované autosedačky značky BeSafe velmi pozitivní hodnocení. Autosedačka BeSafe IZI Kid X2 i-Size byla oceněna organizací ADAC jako vítěz kategorie pro děti ve věku 1-4 let. Získala super hodnocení 1,1 v testu bezpečnosti a tento výsledek je nejlepším dosaženým hodnocením v historii testů.

Nový iZi Kid i-Size je jednou z mála sedaček na trhu, která umožňuje dítěti cestovat proti směru jízdy až do jeho výšky 105 cm, nebo věku 4 let.
Velký prostor pro vaše dítě:
Díky nové konstrukci, prodlouženým vnitřním pásům a nastavitelné opěrce hlavy ji může bezpečně používat dítě vysoké až 105 cm. I při této výšce dítěte nabízí autosedačka dostatečný prostor pro nožičky.
Bezpečná a snadná instalace:
Každá autosedačka s ISOfixem nabízí snadnější instalaci. U iZi Kid i-Size navíc najdete barevné indikátory a zvukový signál, které vám potvrdí správnost instalace.
Vyjímečné polohování:
BeSafe iZi Kid i-Size je jednou z mála sedaček na trhu, která nabízí opravdu komfortní polohování a tím i lepší pozici pro spánek.


iZi Kid i-Size X2

Celkem nalezeno 12 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com