Katalog

Shop

F__bula_oran__ov__.jpg

Židličky Fábula BP

Oblíbená multifunkční židlička pro děti od 6 měsíců do 15 kg.

Především rodiče neposedných dětí ale i prckové sami jistě ocení jídelní židličku Fábula. Děti nadchne její veselý pohádkový motiv i pohodlí, rodiče si židličku oblíbí pro praktické funkce, stabilitu a snadnou manipulaci. Multifunkční židlička byla uzpůsobena pro bezpečné, zdravé a pohodlné sezení, což potvrzují i testy provedené Institutem pro testování a certifikaci ve Zlíně (bezpečnost a stabilita) i Státním zdravotním ústavem (nezávadnost potahu).

Fábula se stane nenahraditelným pomocníkem a společníkem rodiny nejen při jídle. Díky bohatému a měkkému polstrování může dítko pohodlně sedět, jíst, hrát si nebo také odpočívat. Židlička je nastavitelná do 6 výškových poloh, hravě tak poroste spolu s dítětem. Využijete ji jak u klasického jídelního stolu, tak i u stolů nižších. Další praktickou výhodou je také polohovatelnost do tří úrovní sklonu, pokud tedy dítě v židličce usne, může i pohodlně odpočívat.

Jídelní pultík se skládá ze dvou do sebe pasujících vaniček, které lze nastavit do dvou poloh nebo je zcela vyjmout. Praktický tvar pultíku zabrání rozlitému nápoji stéci na podlahu nebo nožičky dítěte. Údržba židličky Fábula je rovněž velmi snadná, potah i pultík lze jednoduše omýt, měkkou odnímatelnou vložku sedáku můžete vyprat. Vyndavací košík ve spodní části židličky poslouží třeba na drobné hračky. Kromě nastavení vysoké i nízké polohy lze židličku také úplně složit.

Pro maximální bezpečnost dítěte disponuje Fábula 5bodovými bezpečnostními pásy s nastavitelnou délkou popruhů. Důležitým kritériem je také stabilita židličky, bezpečnostní zábrana proti vyklouznutí dítěte nebo zadní kolečka zajištěná brzdou. Všechny tyto požadavky na bezpečnost i stabilitu židlička splňuje dle platné normy pro dětské vysoké židle ČSN EN 14988:2006.

Celkem nalezeno 1 produktů
Ceny v Kč, vč. DPH
Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com