Katalog

Shop

school.jpg

Školní batohy Lässig set

Školní batoh s příslušenstvím

Společnost Lässig je světovým lídrem ve výrobě tašek pro maminky, batůžků a dalších produktů pro naše nejmenší. Aby vyšli vstříc zákazníkům každého věku, připravili kolekci i pro malé školáčky.
Školní batoh Lässig na první pohled zaujme netradičním designem, který je doplňován módními barvami.

Je velmi prostorný, hlavní kapsa je vnitřně členěná, také zde naleznete i očko na přichycení drobností, v klopě je všita i transparentní kapsa pro vkládání, například, kontaktních údajů.
V přední části batůžku lze používat malou přední kapsu uzavíratelnou na zip, na bocích jsou další tři uzavíratelné kapsy. Speciální malá boční kapsička slouží pro uskladnění pláštěnky na batůžek. Další dvě uzavíratelné kapsy se mohou použít na svačinu a lahev, kapsa na levé straně je vybavená i síťovou kapsou a karabinkou. Zadní část batohu je anatomicky tvarovaná, vyrobená ze vzdušného materiálu, popruhy jsou polstrované, obsahují jistící doplňkovou přezku v horní části. Bederní část je opatřena zpevňujícím popruhem s přezkou. Batoh je opatřen reflexními prvky.

Součástí výbavy batohu je penál, vybavený základními pomůckami, jako je guma, ořezávátko, pravítko, pastelky, tužky apod.

Peněženka je jen dalším doplňkem této soupravy, je možné ji nosit na krku a tím i zabránit její ztrátě. Peněženka je vybavená uzavíratelnou kapsičkou, karabinkou s očkem, šňůrkou a několika přihrádkami.
Souprava také obsahuje malý přídavný penálek, uzavíratelný na zip, vhodný pro další psací pomůcky.

Součástí výbavy je i sportovní batůžek na cvičební úbor uzavíratelný na stahovací šňůrku.


  • školní batoh
  • penál
  • penál malý
  • peněženka
  • sportovní batoh
  • Celkem nalezeno 1 produktů
    Ceny v Kč, vč. DPH
    Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com