Katalog

Aktuálně

 

Naše nabídka je neustále aktualizována, snažíme se doplňovat veškeré informace o výrobcích. Většina zboží je skladem nebo dostupná během několika dnů, pokud je potřeba časové rezervy na objednání větší, je přibližná dostupnost uvedena v popisu zboží nebo se domlouváme ihned e-mailem.

O okamžitou aktualizaci nabídky se snažíme i v období přechodu ze stávajícího katalogu na nový, kdy jsou postupně vyprodávány loňské modely a přichází modely nové. Jednotlivé barevné kombinace budou postupně v souvislosti s jejich doprodejem z naší nabídky odstraňovány. V případě, kdy by došlo v období mezi výprodejem dané barevné kombinace a jejím stažením z naší nabídky, k objednávce této barevné kombinace, budeme zákazníka ihned informovat a budeme se snažit nabídnout jiné vhodné řešení.

 

 

28.6.2022 - Skvělý úspěch cyklokočárku TFK Velo 2, který získal 1. místo v testu cyklovozíků od mtb NEWS
Porota nejvíce ocenila tyto vlastnosti:
✅ velmi prostornou vnitřní část vozíku
✅ komfortní vložku pro novorozence
✅ prvotřídní uchycení
✅ velmi dobré odpružení a tlumení
✅ velká vzduchová kola s nejkvalitnějšími plášti
✅ široký výběr příslušenství
✅ kompaktní rozměr po složení

 

25.5.2022 - v květnovém testu spotřebitelské organizace ADAC se objevily i autosedačky z našeho Next systému Nuna. Obě obdržely vynikající hodnocení!
Autosedačka Nuna Pipa Next byla testována jak se základnou Nuna Base Next, tak i bez ní. V obou případech dosáhla velmi dobrého výsledku v hodnocení bezpečnosti 1,8 (se základnou) a 1,6 (bez základny).
Autosedačka Nuna Todl Next se základnou Nuna Base Next získala hodnocení bezpečnosti 1,7. To je absolutně nejlepší skóre ze všech doposud testovaných otočných modulárních systémů! Celkové skóre je pak 2,3.

Do nového roku 2022 vstupujeme se slevami - v sortimentu Joie jsme zahájili doprodej barev, které nepřechází do kolekce 2022. Výrazné slevy najdete zejména u některých autosedaček (např. i-Gemm, i-Spin, Every stage FX, Bold,..), dále u sportovních kočárků, židliček, lehátek, apod.

Od začátku roku 2022 dojde ke zvýšení cen kočárků Junama (v průměru přibližně o 1000 Kč). Poslední možnost objednat za současné ceny je do 29.12.2021.

4.10.2021 - chtěli bychom se s vámi podělit o další skvělý úspěch značky BeSafe.
Autosedačka BeSafe iZi Flex i-Size se nyní může pyšnit stříbrným oceněním magazínu Junior Design Awards 2021 v kategorii Best Travel Product. Toto ocenění získávají produkty, které usnadňují život rodičům, ať už jsou doma, nebo na cestách.
Porota u autosedačky ocenila hlavně její bezpečnost, elegantní design, snadnou instalaci a prostorovou nenáročnost, díky které je možné uchytit až tři autosedačky vedle sebe. Porotě se také u autosedačky líbilo i unikátní vedení bezpečnostního pásu se středovým uchycením na sedáku, při jehož vývoji mu byl inspirací těhotenský pás BeSafe Pregnant.

5.11.2019 - autosedačka i-Spin 360 byla vyhodnocena jako nejlepší ze všech doposud testovaných otočných sedaček v testu renomované německé organizace ADAC. Získala nejlepší skóre za bezpečnost 1,7 (při poutání proti směru jízdy dokonce 1,3), za ochranu při bočním nárazu i za nejnižší riziko nesprávné instalace (ze všech doposud testovaných sedaček v historii testů ADAC). Autosedačka i-Spin 360 poskytuje nejlepší pozici pro dítě, je nejlehčí z otočných sedaček a její zpracování bylo hodnoceno jako špičkové.


10.10.2019 - do naší nabídky jsme doplnili americkou značku Graco, která působí na trhu již více než 60 let. Za tuto dobu se stala jednou z nejznámějších značek dětského zboží na světě. Jedná se o nejprodávanější značku dětských výrobků v USA i celosvětově.

Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com