Katalog

Aktuálně

 

Naše nabídka je neustále aktualizována, snažíme se doplňovat veškeré informace o výrobcích. Většina zboží je skladem nebo dostupná během několika dnů, pokud je potřeba časové rezervy na objednání větší, je přibližná dostupnost uvedena v popisu zboží nebo se domlouváme ihned e-mailem.

O okamžitou aktualizaci nabídky se snažíme i v období přechodu ze stávajícího katalogu na nový, kdy jsou postupně vyprodávány loňské modely a přichází modely nové. Jednotlivé barevné kombinace budou postupně v souvislosti s jejich doprodejem z naší nabídky odstraňovány. V případě, kdy by došlo v období mezi výprodejem dané barevné kombinace a jejím stažením z naší nabídky, k objednávce této barevné kombinace, budeme zákazníka ihned informovat a budeme se snažit nabídnout jiné vhodné řešení.

 

 

 

 

Do nového roku 2022 vstupujeme se slevami - v sortimentu Joie jsme zahájili doprodej barev, které nepřechází do kolekce 2022. Výrazné slevy najdete zejména u některých autosedaček (např. i-Gemm, i-Spin, Every stage FX, Bold,..), dále u sportovních kočárků, židliček, lehátek, apod.

Od začátku roku 2022 dojde ke zvýšení cen kočárků Junama (v průměru přibližně o 1000 Kč). Poslední možnost objednat za současné ceny je do 29.12.2021.

4.10.2021 - chtěli bychom se s vámi podělit o další skvělý úspěch značky BeSafe.
Autosedačka BeSafe iZi Flex i-Size se nyní může pyšnit stříbrným oceněním magazínu Junior Design Awards 2021 v kategorii Best Travel Product. Toto ocenění získávají produkty, které usnadňují život rodičům, ať už jsou doma, nebo na cestách.
Porota u autosedačky ocenila hlavně její bezpečnost, elegantní design, snadnou instalaci a prostorovou nenáročnost, díky které je možné uchytit až tři autosedačky vedle sebe. Porotě se také u autosedačky líbilo i unikátní vedení bezpečnostního pásu se středovým uchycením na sedáku, při jehož vývoji mu byl inspirací těhotenský pás BeSafe Pregnant.

5.11.2019 - autosedačka i-Spin 360 byla vyhodnocena jako nejlepší ze všech doposud testovaných otočných sedaček v testu renomované německé organizace ADAC. Získala nejlepší skóre za bezpečnost 1,7 (při poutání proti směru jízdy dokonce 1,3), za ochranu při bočním nárazu i za nejnižší riziko nesprávné instalace (ze všech doposud testovaných sedaček v historii testů ADAC). Autosedačka i-Spin 360 poskytuje nejlepší pozici pro dítě, je nejlehčí z otočných sedaček a její zpracování bylo hodnoceno jako špičkové.


10.10.2019 - do naší nabídky jsme doplnili americkou značku Graco, která působí na trhu již více než 60 let. Za tuto dobu se stala jednou z nejznámějších značek dětského zboží na světě. Jedná se o nejprodávanější značku dětských výrobků v USA i celosvětově.

Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com