Katalog

Vítáme Vás...

... vážení návštěvníci našich nových webových stránek. Těší nás, že jste navštívili prezentaci naší firmy.

 


Začíná akce pro kočárky X-Lander X-Move + nová barva Organic green.

Autosedačka 0-36 kg Every Stage FX  - doprodej modré barvy Deep sea, poslední kusy za 6989 Kč.

Autosedačka Joie Every Stage FX deep sea

 

 


Náš obchod provozujeme od roku 2002, prodejnu s prezentací výrobků máme v Českých Budějovicích. V současné době jsme největší prodejci kočárků X-Lander, Navington, Anex, Adamex, Jasmine, Venicci a Bebetto v Jižních Čechách. Přinášíme stále aktuální seznam nabízeného zboží, zajímavé ceny a možnost nákupu výrobků osvědčených firem (např. Babypoint, Navington, X-Lander, Joie, TFK, NewBuddy, BeSafe, Anex, Roan, Junama, Bebetto, Adamex, Jasmine, Tudore, Lassig a celé řady dalších), které jsou ověřeny svým dlouholetým fungováním na českém trhu s řadou spokojených zákazníků a v neposlední řadě mají zajištěn v České republice také kvalitní servis svých výrobků za rozumné ceny. V případě Vašeho zájmu se můžete informovat i na další výrobky, které na našich stránkách nenabízíme.


Nabízené zboží je přehledně členěno do jednotlivých kategorií umístěných na pravém okraji stránky. Je rozděleno do kategorií a podkategorií podle jednotlivých typů zboží. Po najetí myší na danou kategorii dojde k rozbalení nabídky do podkategorie nebo se rovnou objeví nabídka jednotlivých výrobků. Pokud nepočkáte na rozbalení nabídky a kliknete přímo na danou kategorii (např. kočárky X-Lander), zobrazí se Vám na jedné stránce ukázky všech typů nabízených v dané kategorii a bude usnadněna Vaše orientace v nabídce jednotlivých typů i jejich vzájemné porovnání.

Naše kamenná prodejna Klokánek je v centru Českých Budějovic, Na Sadech 5 (vjezd z Rudolfovské ulice k podzemním garážím ČSOB - ze Sadů se odbočí na Rudolfovskou ulici a hned po 20 m první možnost doprava, zaparkuje se přímo před obchodem). Otevřeno máme v týdnu 9-17 hod. (v pondělí 10-17 hod.), v sobotu 9-12 hod.  Zboží objednané přes internet je možné si zde i vyzvednout.


V prodejně Klokánek mimo sortiment uvedený na těchto stránkách nabízíme i široký výběr drobného kojeneckého a dětského zboží, textilu, hraček, věcí pro maminky, výbaviček, hygienických potřeb, apod.

Všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům přejeme plnou spokojenost při používání námi nabízeného zboží. Věříme, že se k nám budete s postupným růstem vašeho dítěte obracet i při nákupu dalších výrobků.

... a těšíme se na další spolupráci s Vámi.Copyright klokanek.cz | Webdesign: yconix.com